Nasze realizacje to skupione ekosystemy handlowe w małych miastach.
Dla mieszkańców stają się zazwyczaj pierwszymi i pozostają jedynymi miejscami w okolicy, które całościowo odpowiadają na ich potrzeby konsumenckie. Dla najemców są stabilnym i bezpiecznym wyborem pod względem prowadzenia działalności w wynajętych lokalach.

Grodzisk Wielkopolski / Fabryczna

Pasaż Grodziski to nowoczesny kompleks handlowo-usługowy, który powstanie w Grodzisku Wielkopolskim przy ulicy ul. Fabrycznej. W dwóch budynkach na łącznej powierzchni 5,5 tys. mkw. GLA znajdzie się 10 lokali. Pasaż usytuowany został tuż przy głównym węźle komunikacyjny miasta – Rondzie na Drodze Krajowej nr 32 (trasa Poznań – Zielona Góra). Ta doskonała lokalizacja powoduje, że do obiektu będzie można łatwo dojechać nie tylko z centrum miasta, ale również z okolicznych miejscowości. Dodatkowym atutem projektu jest bezpośrednie sąsiedztwo restauracji typu drive-thru sieci McDonald’s. Dla zmotoryzowanych klientów obiekt zaoferuje wygodny parking na około 190 aut.

Powierzchnia: ok. 5 500 m2 GLA

Otwarcie: 2022

Golub-Dobrzyń / Sokołowska 9

Pasaż Golubsko-Dobrzyński zlokalizowany będzie w bezpośrednim sąsiedztwie jedynego w mieście dyskontu spożywczego sieci Biedronka oraz dworca PKS - przy ul. Sokołowskiej. Golub-Dobrzyń jest to miejscowość turystyczna, znajdująca się u podnóża zamku wybudowanego na przełomie XII i XIV w, w związku z tym Pasaż będzie idealnym miejscem na zakupy nie tylko dla mieszkańców powiatu ale również turystów odwiedzających te strony.

Powierzchnia: ok. 3 500 m2 GLA

Otwarcie: I kwartał 2022

Najemcy

Lidzbark Warmiński / Olsztyńska 6

Pasaż Warmiński to inwestycja zlokalizowana bezpośrednio przy Drodze Krajowej nr 51. Dodatkowym atutem jej umiejscowienia, poza sąsiedztwem drogi głównej, jest bliskość Term Warmińskich - popularnej atrakcji turystycznej. Pasaż Warmiński stanowi więc okazję do zakupów nie tylko dla mieszkańców Lidzbarka Warmińskiego, lecz także podróżnych i turystów. Będzie to jedyne skondensowane miejsce handlu w mieście.

Powierzchnia: ok. 6 000 m2 GLA

Otwarcie: marzec 2021 r.

Najemcy

Chełmno / Polna 18

Pasaż Chełmiński to inwestycja, którą TUF RE – Retail Parks rozpoczęło działalność w branży. Blisko 6 000 m2 GLA zostało jesienią 2019 roku oddane do użytku Najemcom. Inwestycja powstała, by wyjść naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Chełmna. Z myślą o ich komforcie zadbaliśmy o lokalizację z wygodnym dojazdem oraz dużym parkingiem, który ułatwia swobodne, rodzinne zakupy.

Powierzchnia: 5 800 m2 GLA

Otwarcie: listopad 2019 r.

Najemcy