Nasze realizacje to skupione ekosystemy handlowe w małych miastach.
Dla mieszkańców stają się zazwyczaj pierwszymi i pozostają jedynymi miejscami w okolicy, które całościowo odpowiadają na ich potrzeby konsumenckie. Dla najemców są stabilnym i bezpiecznym wyborem pod względem prowadzenia działalności w wynajętych lokalach.

Kępno

Pasaż Kępiński to nowoczesny kompleks handlowo-usługowy, który powstanie przy głównym wjeździe do Kępna wzdłuż Drogi Krajowej nr 11, na terenie gminy Baranów. W czterech budynkach na łącznej powierzchni ok. 11 tys. mkw. GLA znajdzie się 18 lokali. W ofercie obiektu znajdą się sklepy odzieżowe, obuwnicze, sportowe, dyskonty wielobranżowe, drogeria, elektromarket oraz sklep spożywczy Lidl. Obiekt usytuowany będzie tuż przy głównym węźle komunikacyjny miasta na przecięciu drogi krajowej nr 11 i obwodnicy Baranowa. Ta doskonała lokalizacja powoduje, że do parku będzie można łatwo dojechać nie tylko z centrum miasta, ale również z okolicznych miejscowości. Dla zmotoryzowanych klientów obiekt udostępni wygodny parking na około 350 aut. Pasaż Kępiński ruszy w 2023 roku.

Powierzchnia: ok. 11 000 m2 GLA

Otwarcie: 2023

Grodzisk Wielkopolski / Fabryczna

Pasaż Grodziski to nowoczesny kompleks handlowo-usługowy, który powstanie w Grodzisku Wielkopolskim przy ulicy ul. Fabrycznej. W dwóch budynkach na łącznej powierzchni 5,5 tys. mkw. GLA znajdzie się 10 lokali. Pasaż usytuowany został tuż przy głównym węźle komunikacyjny miasta – Rondzie na Drodze Krajowej nr 32 (trasa Poznań – Zielona Góra). Ta doskonała lokalizacja powoduje, że do obiektu będzie można łatwo dojechać nie tylko z centrum miasta, ale również z okolicznych miejscowości. Dodatkowym atutem projektu jest bezpośrednie sąsiedztwo restauracji typu drive-thru sieci McDonald’s. Dla zmotoryzowanych klientów obiekt zaoferuje wygodny parking na około 190 aut.

Powierzchnia: ok. 5 500 m2 GLA

Otwarcie: 2022

Golub-Dobrzyń / Sokołowska 9

Pasaż Golubsko-Dobrzyński zlokalizowany będzie w bezpośrednim sąsiedztwie jedynego w mieście dyskontu spożywczego sieci Biedronka oraz dworca PKS - przy ul. Sokołowskiej. Golub-Dobrzyń jest to miejscowość turystyczna, znajdująca się u podnóża zamku wybudowanego na przełomie XII i XIV w, w związku z tym Pasaż będzie idealnym miejscem na zakupy nie tylko dla mieszkańców powiatu ale również turystów odwiedzających te strony.

Powierzchnia: ok. 3 500 m2 GLA

Otwarcie: I kwartał 2022

Najemcy

Lidzbark Warmiński / Olsztyńska 6

Pasaż Warmiński to inwestycja zlokalizowana bezpośrednio przy Drodze Krajowej nr 51. Dodatkowym atutem jej umiejscowienia, poza sąsiedztwem drogi głównej, jest bliskość Term Warmińskich - popularnej atrakcji turystycznej. Pasaż Warmiński stanowi więc okazję do zakupów nie tylko dla mieszkańców Lidzbarka Warmińskiego, lecz także podróżnych i turystów. Będzie to jedyne skondensowane miejsce handlu w mieście.

Powierzchnia: ok. 6 000 m2 GLA

Otwarcie: marzec 2021 r.

Najemcy

Chełmno / Polna 18

Pasaż Chełmiński to inwestycja, którą TUF RE – Retail Parks rozpoczęło działalność w branży. Blisko 6 000 m2 GLA zostało jesienią 2019 roku oddane do użytku Najemcom. Inwestycja powstała, by wyjść naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Chełmna. Z myślą o ich komforcie zadbaliśmy o lokalizację z wygodnym dojazdem oraz dużym parkingiem, który ułatwia swobodne, rodzinne zakupy.

Powierzchnia: 5 800 m2 GLA

Otwarcie: listopad 2019 r.

Najemcy