TUF Parki przekształciły się w Pasaże.

Etymologia TUF Parków nawiązuje do grupy TUF, którą komunikowaliśmy się tworząc nasze obiekty. Dotychczasowa nazwa identyfikowała firmę jako podmiot realizujący inwestycje, obecna w doskonały sposób odzwierciedla charakterystykę realizowanych przez nas projektów.

Nasze inwestycje powstają w odpowiedzi na zapotrzebowanie lokalnej społeczności niewielkich miast powiatowych. Dostosowane są do potencjału danej lokalizacji i siły nabywczej mieszkańców. Wypełniają niezagospodarowaną dotychczas lukę rynkową w branży obiektów formatu “convenience”. Przemyślany dobór wzajemnie uzupełniających się najemców formuje ekosystem handlowy, który wszechstronnie zaspokaja potrzeby kupujących, a tym samym stwarza najemcom optymalne warunki prowadzenia działalności w wynajętych lokalach.

Przedsięwzięcie wycelowane w dochodowe korzyści:
dla Inwestorów, Najemców i mieszkańców miast

Inwestycje

Dla mieszkańców małych miast wygoda rozpoczyna się od dostępności. Nasze Pasaże Handlowe są budowane w atrakcyjnych lokalizacjach z dogodnym dojazdem z głównych ulic. Bliskie sąsiedztwo marketów spożywczych podnosi atrakcyjność obiektów: umożliwia mieszkańcom dokonanie szybkich i kompleksowych zakupów, co stanowi kluczowy element rentownej inwestycji.